026-34006067📞 09352356000📞

تابلو اسامی معابر

تابلو اسامی معابر

تابلو اسامی معابر

جزئیات

تابلو معابر شهری: یکی از مهمترین تابلو های راهنماس مسیر، تابلو های اسامی خیابان ها و کوچه ها هستند که بخش مهمی در هویت بصری شهرها دارند تابلو های معابر در انواع ، اندازه ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند. استفاده از تابلو های معابر کمک بزرگی به زندگی شهری و شناسایی مکان های ناآشنا برای افراد ساکن در آن منطقه کرده است این نوع تابلو ها با کیفیت بالایی تولید شده و غالبا در ابعاد 80*33 ساخته می شود و قطر ورق فلزی آن 2 میل می باشد،رنگ به کار رفته در تابلو های معابر رنگ کوره ای بوده که در مقابل شرایط جوی مقاومت بالایی دارد، شبرنگ استفاده شده در این تابلو ها نیز شبرنگ 3 ساله باکیفیت می باشد. شرکت اشراق با بیش از 20 سال سابقه در حوزه شهری، همواره در نظر داشته است که محصولاتی باکیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

11 شهریور 1400

تابلو معابر شهری:
یکی از مهمترین تابلو های راهنماس مسیر، تابلو های اسامی خیابان ها و کوچه ها هستند که بخش مهمی در هویت بصری شهرها دارند
تابلو های معابر در انواع ، اندازه ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند. استفاده از تابلو های معابر کمک بزرگی به زندگی شهری و شناسایی مکان های ناآشنا برای افراد ساکن در آن منطقه کرده است
این نوع تابلو ها با کیفیت بالایی تولید شده و غالبا در ابعاد 80*33 ساخته می شود و قطر ورق فلزی آن 2 میل می باشد،رنگ به کار رفته در تابلو های معابر رنگ کوره ای بوده که در مقابل شرایط جوی مقاومت بالایی دارد، شبرنگ استفاده شده در این تابلو ها نیز شبرنگ 3 ساله باکیفیت می باشد.
شرکت اشراق با بیش از 20 سال سابقه در حوزه شهری، همواره در نظر داشته است که محصولاتی باکیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مقاله ها مرتبط